top of page

Fitness Group

Public·52 members
Roman James
Roman James

PDF Kitap İndirme Siteleri: Her Zevke ve Her Yaşa Uygun E-Kitap Seçenekleri


Puf Pdf 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki kitaplar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan kitaplardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize iletisim@pufpdf.com adresinden ulaşabilirsiniz. 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.


eKitapları ve metinleri alabilmenize yarayan bir diğer ücretsiz PDF indirme sitesi de BookBoon.com. Kullanıcılar buradan 50milyon PDF dökümanı arasından istediğini indirebiliyor. Bu arada site; kısa ve pratik, IT, iş ve mühendisliğe yönelik edebi kitaplara odaklanan dünyanın en büyük online yayın şirketi. Kitapları farklı kategorilere ayırdığı için siteyi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yalnızca istediğiniz kitapları değil, bunlarla ilgili olanları da gösteriyor.
pdf kitap indirme siteleri


Download: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Furlin.us%2F2uoGV4&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw35xhF9R5wHsEjRObnNEirZYukarıdaki web sitelerinin aksine bu sitede PDF, ePUB, Kindle ve TXT formatı gibi daha fazla biçim bulunuyor. Sitedeki en yaygın format ise PDF. Kullanıcılar bilim kurgu, kurgu olmayan, akademik, metin kitapları, klasikler, kurgusal sesli kitaplar, kurgusal olmayan sesli kitaplar ve çocuk kitaplar arasından seçimlerini yapabiliyor. Site, bir kitabı indirmeden önce göz atmanıza olanak veriyor.


FreeComputerBooks, bilim alanında ücretsiz PDF kitapları indirebileceğiniz web sitelerinden biri. Bu sitede bilgisayar, matematik ve programlama gibi kategorilere sayfanın üst tarafından ulaşılabiliyor.


Bir kitap ismine tıkladığınızda, kitapla ilgili detaylı bilgiyi görebiliyorsunuz. Sayfayı aşağı kaydırırsanız ilgili kategoriler ve benzer kitapların yanı sıra PDF kitaplarını almak için bağlantıyı da bulabilirsiniz.


Burası, kullanıcıların çeşitli eKitap, ses, video vb. formatları alabilecekleri kâr amacı gütmeyen online bir site. Farklı formatları destekleyen farklı platformlara uygun kitaplar sunuyor. İstediğiniz kitabı aratıp PDF formatında mevcut olup olmadığına bakabilirsiniz. Bulduğunuz zaman ücretsiz indirerek okuyabilirsiniz.


pdf kitap indir ücretsiz


pdf kitap indir full


pdf kitap indir roman


pdf kitap indir türkçe


pdf kitap indir yabancı


pdf kitap indir eğitim


pdf kitap indir felsefe


pdf kitap indir tarih


pdf kitap indir bilim kurgu


pdf kitap indir korku


pdf kitap indir aşk


pdf kitap indir polisiye


pdf kitap indir biyografi


pdf kitap indir kişisel gelişim


pdf kitap indir dini


pdf kitap indir çocuk


pdf kitap indir mizah


pdf kitap indir siyaset


pdf kitap indir hukuk


pdf kitap indir ekonomi


pdf kitap indir psikoloji


pdf kitap indir sağlık


pdf kitap indir spor


pdf kitap indir sanat


pdf kitap indir edebiyat


pdf kitap indir kültür


pdf kitap indir sosyoloji


pdf kitap indir matematik


pdf kitap indir fizik


pdf kitap indir kimya


pdf kitap indir biyoloji


pdf kitap indir astronomi


pdf kitap indir coğrafya


pdf kitap indir dilbilim


pdf kitap indir müzik


pdf kitap indir sinema


pdf kitap indir tiyatro


pdf kitap indir resim


pdf kitap indir heykel


pdf kitap indir mimari


pdf kitap indir arkeoloji


pdf kitap indir mitoloji


pdf kitap indir dinler tarihi


pdf kitap indir medeniyetler tarihi


pdf kitap indir dünya tarihi


pdf kitap indir osmanlı tarihi


pdf kitap indir cumhuriyet tarihi


pdf kitap indir anılar ve günlükler


Okuduğumuz kitaplar için dünyamızdan milyonlarca ağaç kesiliyor ve her kitabın yeni bir basımıyla da bu süreç devam ediyor. Aynı zamanda okuduğumuz kitapları paylaşmak yerine kütüphanemizde biriktiriyoruz. Peki sürekli vakit geçirdiğimiz telefonlarımızdan kitap okumayı ve bunu alışkanlık haline getirmeyi denedik mi?


İngilizce kitaplara bayılıyorsanız ya da geliştirmek için kitap arıyorsanız bu site sizler için bir maden! Dramdan, aşka, bilim kurguya kadar geniş bir yelpazeye sahip bu platformda birçok yabancı e-kitaplara ulaşabilirsiniz!


Internet Archive, gelmiş geçmiş en büyük hizmetlerden birisi diyebiliriz. E-kitap sayısı 1 milyondan fazla! Internet Archive sayesinde Türkçe dahil her dilde kitaba erişebilir ve 2 haftalığına ödünç alıp tüm kitapları okuyabilirsiniz. En iyi dostunuzun bile sağlayamayacağı bu güzellikle hemen tanışın deriz!


Burası tam anlamıyla gerçek bir kütüphane. Sadece kitaplara değil, o kitapların eski edisyonlarına, farklı çevirilerine ve kitapla ilintili çalışmalara da kolayca ulaşmak mümkün. Türkçe dahil onlarca dilde yayın var, tek gereken kapısından girmek ve sayfa kokuları alacağınız sitesinde sessiz bir keşfe çıkmak.


Direkt olarak mobil uygulamalar vasıtasıyla ister iOS ister Android kullanıcısı olun Google Kitaplar ve Apple Kitaplar uygulamalarıyla farklı dillerde binlerce kitabı tek tıkla indirip okuyabiliyorsunuz. Dosya indirip kaydetme, transfer etme gibi dertler de yok. İndirdiğin kitapların üzerini çiz, boya, sayfalarını kıvır ne yaparsan yap!


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page